Om oss

"Vårt kontor ska vara känt som en fritidsgård i branschen, ett kontor där alla känner sig hemma från första besöket. Genom att blanda nytta med nöje når vi bästa resultat.”
Henrik Moricz, VD

Henrik Moricz

Henrik Moricz

VD

henrik@defigo.nu

Jens Lackman

Jens Lackman

Senior Advisor

jens@defigo.nu

Seppo Sundström

Seppo Sundström

Arbetsplatskoordinator

seppo@defigo.nu

Therese Viberg

Therese Viberg

Projektledare

therese@defigo.nu

076-201 60 46

Tom Björkström

Tom Björkström

Projekteringsledare

tom@defigo.nu

073-506 32 52

Sandra Nyh

Sandra Nyh

Ekonomiansvarig

sandra@defigo.nu

073-543 22 27

Reegie Reynoso

Reegie Reynoso

Projektledare

reegie@defigo.nu

073-509 17 00

Edvin Berg

Produktionschef

edvin@defigo.nu

Alex Shing Young

Projektledare

alex@defigo.nu

079-348 51 57

Matilda Waldner

Marknads- och rekryteringsansvarig

matilda@defigo.nu

Sebastian Schenström

Projektledare

sebastian@defigo.nu

079-332 42 52

Dzianis Sakhniuk

Arbetsledare

dennis@defigo.nu

079-341 19 24

Lea Péter

Junior Projektledare

lea@defigo.nu

079-348 03 06